MORIS GROUP спонсор команди студентів на 9-х міжнародних судових дебатах з прав людини імені Нельсона Мандели

ЮК MORIS GROUP виступила спонсором команди студентів Юридичного інституту Прикарпатського Національного університету ім. В. Стефаника на  9-х міжнародних судових дебатах з прав людини імені Нельсона Мандели (The 9th NelsonMandela World Human Rights Moot Court Competition), які проходять у період з 17-21 липня 2017 року у Палаці Націй у Женеві, Швейцарія. Конкурс представлений Центром з прав людини, який базується в Преторійському університеті за підтримки Управління Організації Об’єднаних Націй та Верховного комісара з прав людини в Женеві, у співпраці з Регіональним бюро для країн Південної Африки при Організації Об’єднаних Націй Комісар з прав людини (РОСА).
До участі у міжнародних змаганнях допущені 25 найкращих команд з 5 континентів, включаючи Oxford University,Yale University та Юридичний  інститут Прикарпатського Національного університету ім. В. Стефаника.
Команда студентів  у складі Ірини Федорович, Костянтина Яш та  Наталії Адамович (тренер) пройшли підготовку до фінальних турів та виступили на першому півфіналі змагання. За результатами півфіналів лише дві найкращі команди переходять до фінального туру, який очолюють судді міжнародних судів та трибуналів.
Тематика цьогорічного змагання пов’язана з проблемами біженців, дискримінації та фундаментальних прав людини. Конкурс проводиться англійською мовою.
Підтримати команду на змаганнях  прибув партнер ЮК MORIS GROUP, керівник судової практики ЮК MORIS GROUP, член Chartered Institute of Arbitrators  – Андрій Савчук.
Щиро вітаємо наших студентів та бажаємо натхнення, гострого розуму та віри в перемогу!

photo_2017-07-19_11-51-03

 

photo_2017-07-19_11-51-16        photo_2017-07-19_11-51-13

 

 

Детальніше про змагання можна знайти за посиланням:

http://www1.chr.up.ac.za/index.php/world-moot-court.html